Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
2
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
2
Hei, kuka puhuu (1989)
(Look Who's Talking)
2
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
2
Peto II (1998)
(Species II)
2
Evoluutio (2001)
(Evolution)
2
Addams Family 2 (1993)
(Addams Family Values)
2
Barb Wire (1996)
2
Luuseri (2000)
(Loser)
"
Paljon huonompi kuin tavanomainen teinielokuva. Melkein itketti. 1 Lisäpiste jostain, en muista enää, taisi siinä olla joku katsottavan näköinen naikkonen.
"
2
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
2
Yksin kotona 3 (1997)
(Home Alone 3)
2
Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993)
2
Junior (1994)
2
Kolme miestä ja pikkuneiti (1990)
(3 Men and a Little Lady)
2
Kuolema pukee häntä (1992)
(Death Becomes Her)
2
Mortal Kombat (1995)
2
Ticker - kello käy (2001)
(Ticker)
"
Tämä on kelvoton jopa Seagaliksi. Extrapojo napsahtaa kaikkien aikojen dorkimmasta "suomennoksesta".
"
2
Kiviset ja Soraset (1994)
(The Flintstones)
2
Flubber - maailman mahtavin mönjä (1997)
(Flubber)
2
Broken Arrow - operaatio erämaassa (1996)
(Broken Arrow)
2
1
... 46 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute