Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Blade: Trinity (2004)
3
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
3
Seis! Tai mamma ampuu (1992)
(Stop! Or My Mom Will Shoot)
3
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
3
Judge Dredd - tuomari (1995)
(Judge Dredd)
3
Tiedän yhä mitä teit viime kesänä (1998)
(I Still Know What You Did Last Summer)
3
Masters of the Universe (1987)
3
Mestarit 2 (1994)
(The Mighty Ducks 2)
3
Syksy New Yorkissa (2000)
(Autumn in New York)
3
Pähkähullu professori (1996)
(The Nutty Professor)
3
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
"
Yököttävää höttöä. Nukahdin kesken, mutta onneksi herättivät kun piti lähteä baariin.
"
3
Sinisilmä-Mickey (1999)
(Mickey Blue Eyes)
3
Mustanaamio - vaeltava aave (1996)
(The Phantom)
3
Jali ja suklaatehdas (2005)
(Charlie and the Chocolate Factory)
3
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
3
Hakkerit (1995)
(Hackers)
3
Mestarit (1992)
(The Mighty Ducks)
3
Erin Brockovich (2000)
3
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
3
Isäni on Turbomies! (1996)
(Jingle All the Way)
"
Kuvernööri ottaa mittaa joulusta(?)
"
3
1
... 42 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute