Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Lancelot - ensimmäinen ritari (1995)
(First Knight)
5
Muumio (1999)
(The Mummy)
5
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
5
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
5
Pelikaanimuistio (1993)
(The Pelican Brief)
5
Täydellinen murha (1998)
(A Perfect Murder)
5
Vihollinen vuoteessani (1991)
(Sleeping with the Enemy)
5
Pallo hukassa 2 (1994)
(Major League II)
5
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
5
Turner ja täystuho (1989)
(Turner & Hooch)
5
Jumanji (1995)
5
Kummeli Kultakuume (1997)
5
I, Robot (2004)
5
Sairaan kaunis maailma (1997)
5
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
5
Vihreän timantin metsästys (1984)
(Romancing the Stone)
5
Heräämisiä (1990)
(Awakenings)
5
Ghost - näkymätön rakkaus (1990)
(Ghost)
5
Sneakers (1992)
5
Mary Shelleyn Frankenstein (1994)
(Mary Shelley's Frankenstein)
5
1
... 35 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute