Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Last Man Standing (1996)
6
Wyatt Earp (1994)
6
Lapin kullan kimallus (1999)
6
Colors - jengit (1988)
(Colors)
6
Toys (1992)
6
Jäähyväiset tytöille (1997)
(Kiss the Girls)
6
Perikato (2004)
(Der Untergang)
6
Sairasta sakkia (1998)
(Very Bad Things)
6
Kuka on Harry Crumb? (1989)
(Who's Harry Crumb?)
6
Pleasantville - onnellisten kaupunki (1998)
(Pleasantville)
6
Young Love (2001)
6
RoboCop 2 (1990)
6
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
6
Hellraiser (1987)
6
The Isle (2000)
(Seom)
6
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
6
U-571 (2000)
6
Vaihda vapaalle, Ferris (1986)
(Ferris Bueller's Day Off)
6
Terminaali (2004)
(The Terminal)
6
Lord of War (2005)
6
1
... 25 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute