Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Uuno Turhapuro muuttaa maalle (1986)
7
The Long Kiss Goodnight (1996)
7
Fuck the Rules (2002)
(The Rules of Attraction)
7
The Others (2001)
7
The Thing - 'se' jostakin (1982)
(The Thing)
7
Blow (2001)
7
007 - Elät vain kahdesti (1967)
(You Only Live Twice)
"
Bond Japanissa. Toimii.
"
7
Kärpänen (1958)
(The Fly)
7
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
7
Kreikkalainen naimakauppa (2002)
(My Big Fat Greek Wedding)
7
Vaaleanpunainen pantteri (1963)
(The Pink Panther)
"
Hervoton komedia säheltävästä yksityisetsivästä. Pommeja! (hui) ja timantteja.
"
7
The Running Man - juokse tai kuole (1987)
(The Running Man)
7
Paluu tulevaisuuteen II (1989)
(Back to the Future Part II)
7
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
7
Easy Rider - matkalla (1969)
(Easy Rider)
7
Blue Crush (2002)
7
Kolme väriä: Punainen (1994)
(Trois couleurs: Rouge)
7
Kolme väriä: Valkoinen (1994)
(Trois couleurs: Blanc)
7
Prinsessa Ruusunen (1959)
(Sleeping Beauty)
7
Piano (1993)
(The Piano)
7
1
... 21 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute