Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
blivet
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän blivet arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Day After Tomorrow (2004)
9
Harry Potter ja Puoliverinen Prinssi (2009)
(Harry Potter and the Half-Blood Prince)
9
Elf (2003)
9
Men in Black 3 (2012)
9
Saw (2004)
9
Soul - sielun syövereissä (2020)
(Soul)
9
Ihmeperhe (2004)
(The Incredibles)
9
Omaa luokkaansa (1992)
(A League of Their Own)
9
Herkules (1997)
(Hercules)
9
Wicked (2024)
9
Final Destination - viimeinen määränpää (2000)
(Final Destination)
9
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
9
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
9
Mies joka luuli liikaa (1997)
(The Man Who Knew Too Little)
9
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
9
Noitapiiri (1996)
(The Craft)
9
Harry Potter ja Feeniksin kilta (2007)
(Harry Potter and the Order of the Phoenix)
9
Kultainen kompassi (2007)
(The Golden Compass)
9
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
9
Suuri puhallus (2013)
(Now You See Me)
9
1
... 6 ...
49
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute