Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
blivet
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän blivet arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kyllä isä osaa Lapissa (2025)
5
Pelon maantiede (2000)
5
Hain tarina (2004)
(Shark Tale)
5
Billin ja Tedin maailma (1991)
(Bill & Ted's Bogus Journey)
5
Kätketty saalis (1986)
(The Christmas Star)
5
Scooby-Doo ja salaperäinen saari (2002)
(Scooby-Doo)
5
Yön ritarin paluu (2012)
(The Dark Knight Rises)
5
Lumottu lelukauppa (2007)
(Mr. Magorium's Wonder Emporium)
5
Faijalla hommat hanskassa (1983)
(National Lampoon's Vacation)
5
Veitset esiin - kaikki ovat epäiltyjä (2019)
(Knives Out)
5
The Other Me (2000)
5
Quints (2000)
5
Spiderwickin kronikat (2008)
(The Spiderwick Chronicles)
5
Underdog: Alakynsi (2007)
(Underdog)
5
Camp Rock 2: The Final Jam (2010)
5
Äitini on merenneito (1990)
(Mermaids)
5
Lomaterapiaa (2009)
(Couples Retreat)
5
Jack (1996)
5
Barbie Diaries (2006)
5
Labyrintti - aavikkokokeet (2015)
(Maze Runner: The Scorch Trials)
5
1
... 35 ...
49
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute