Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
blivet
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän blivet arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Päättymätön tarina (1984)
(Die unendliche Geschichte)
10
Eteenpäin (2020)
(Onward)
10
Inside Out - mielen sopukoissa (2015)
(Inside Out)
10
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
10
Näin koulutat lohikäärmeesi (2010)
(How to Train Your Dragon)
10
Vaiana (2016)
(Moana)
10
Johnny English (2003)
10
Lumottu Ella (2004)
(Ella Enchanted)
10
Frozen II (2019)
9
Ocean's Thirteen (2007)
9
Mr. & Mrs. Smith (2005)
9
WALL-E (2008)
9
Hannibal (2001)
9
The Prestige (2006)
9
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
9
The Running Man (2025)
9
Beetlejuice Beetlejuice (2024)
9
Tähtisumua (2007)
(Stardust)
9
Jurassic Park (1993)
9
Neiti Peregrinen koti eriskummallisille lapsille (2016)
(Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)
9
1
... 3 ...
49
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute