Yläpalkki
Yläpalkki
blivet
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän blivet arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Lumottu (2007)
(Enchanted)
8
Topi ja Tessu (1981)
(The Fox and the Hound)
8
Lumotut sisaret (1998)
(Practical Magic)
8
Leijonakuningas 2: Jylhäkallion ylpeys (1998)
(The Lion King II: Simba's Pride)
8
Lizzie McGuire: Popstar (2003)
(The Lizzie McGuire Movie)
8
8
8
Yli aidan (2006)
(Over the Hedge)
8
Beethovenin toinen (1993)
(Beethoven's 2nd)
8
Cherbourgin sateenvarjot (1964)
(Les parapluies de Cherbourg)
8
8
8
8
8
Jali ja suklaatehdas (1971)
(Willy Wonka & the Chocolate Factory)
8
Kaunotar ja Kulkuri (1955)
(Lady and the Tramp)
8
8
8
Atlantis - kadonnut kaupunki (2001)
(Atlantis: The Lost Empire)
8
Leijonakuningas (2019)
(The Lion King)
8
previous
1 ... 15 ... 49
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja