Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
blivet
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän blivet arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pyörryksissä (2000)
(Bedazzled)
8
101 Dalmatialaista (1996)
(101 Dalmatians)
8
Kolme miestä ja jalka (1997)
(Tre uomini e una gamba)
8
Superaistit (1998)
(Senseless)
8
Rahat ja henki (1999)
(Plunkett & Macleane)
8
Tuhkimotarina (2004)
(A Cinderella Story)
8
Flow (2024)
(Straume)
8
Täydellinen murha (1998)
(A Perfect Murder)
8
Carry-On (2024)
8
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
8
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
8
Get Out (2017)
8
Klik! (2006)
(Click)
8
Red One (2024)
8
Kiviset ja Soraset: Viva Rock Vegas (2000)
(The Flintstones in Viva Rock Vegas)
8
Karhuveljeni Koda (2003)
(Brother Bear)
8
Night at the Museum - yö museossa (2006)
(Night at the Museum)
8
Pelastuspartio Bernard ja Bianca (1977)
(The Rescuers)
8
Kolmetoista aavetta (2001)
(Thir13en Ghosts)
8
Mutta mitä tapahtui joulupukille? (1994)
(The Santa Clause)
8
1
... 13 ...
49
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute