Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
blivet
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän blivet arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Daylight - paniikki tunnelissa (1996)
(Daylight)
8
Harry Potter ja Liekehtivä pikari (2005)
(Harry Potter and the Goblet of Fire)
8
Vuosi nuoruudestani (1999)
(Girl, Interrupted)
8
Keisarin uudet kuviot (2000)
(The Emperor's New Groove)
8
Viime hetkellä (1995)
(Nick of Time)
8
Kaunotar ja Hirviö (1991)
(Beauty and the Beast)
8
Yön ritari (2008)
(The Dark Knight)
8
Joulutarina (2007)
8
Raya ja viimeinen lohikäärme (2021)
(Raya and the Last Dragon)
8
Toive (2023)
(Wish)
8
Mulan (1998)
8
Cluedo - pelaa henkesi edestä (1985)
(Clue)
8
Billin ja Tedin uskomaton seikkailu (1989)
(Bill & Ted's Excellent Adventure)
8
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
8
Viimeinen päivällinen (1995)
(The Last Supper)
8
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
8
Joen asunto (1996)
(Joe's Apartment)
8
Mafiakokelas (1990)
(The Freshman)
8
Little Nicky (2000)
8
Sky High (2005)
8
1
... 11 ...
49
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute