Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
5
Bubble Boy - uskomaton kuplakyyti (2001)
(Bubble Boy)
5
Staying Alive (1983)
5
Dodgeball - boltsit pelissä (2004)
(Dodgeball: A True Underdog Story)
5
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
5
Pinnan alla (2005)
(Into the Blue)
5
Be Cool (2005)
5
Skorpionikuningas (2002)
(The Scorpion King)
5
Wild Wild West (1999)
5
Jumanji (1995)
5
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
5
Batman & Robin (1997)
5
The Deaths of Ian Stone (2007)
5
The One (2001)
5
Klovni - kyllä nolottaa (2010)
(Klovn: The Movie)
5
Uuno Epsanjassa (1985)
5
Muumio (1999)
(The Mummy)
5
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
5
Gothika (2003)
5
Pussikaljaelokuva (2011)
5
1
... 35 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute