Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
28 viikkoa myöhemmin (2007)
(28 Weeks Later)
7
Atlantis - kadonnut kaupunki (2001)
(Atlantis: The Lost Empire)
7
Jackie Brown (1997)
7
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
7
Brüno (2009)
7
K-PAX (2001)
7
Merirosvoradio (2009)
(The Boat That Rocked)
7
Antz - muurahaizet (1998)
(Antz)
7
Fuck the Rules (2002)
(The Rules of Attraction)
7
P.S. Rakastan sinua (2007)
(P.S. I Love You)
7
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
7
Harry Potter ja Azkabanin vanki (2004)
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
7
Taken (2008)
7
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
7
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
7
Uuno Turhapuro, Suomen tasavallan herra presidentti (1992)
6
Morning Glory (2010)
6
I Am Legend (2007)
6
Blade (1998)
6
Wayne's World (1992)
6
1
... 22 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute