Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tropic Thunder (2008)
7
Beverly Hills kyttä (1984)
(Beverly Hills Cop)
7
Hannibal (2001)
7
The Blair Witch Project (1999)
7
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
7
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
7
Hanna (2011)
7
Turpa kiinni! (2003)
(Tais-toi!)
7
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
7
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
7
Silmänkääntäjä (2006)
(The Illusionist)
7
Toinen jalka haudasta (2009)
7
Hollywoodland (2006)
7
The Wolfman (2010)
7
Manaaja III (1990)
(The Exorcist III)
7
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
7
Death Sentence (2007)
7
Sucker Punch (2011)
7
Hot Fuzz (2007)
7
X-Men (2000)
7
1
... 18 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute