Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Operaatio Rescue Dawn (2006)
(Rescue Dawn)
7
Panic Room (2002)
7
The Island (2005)
7
Pahat pojat (1995)
(Bad Boys)
7
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
7
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
7
Operaatio Valkyrie (2008)
(Valkyrie)
7
Sota Oy (2008)
(War, Inc.)
7
Musta jää (2007)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Don Jon (2013)
7
Salainen agentti 007 Istanbulissa (1963)
(From Russia with Love)
7
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
7
Helmiä ja sikoja (2003)
7
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
7
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
7
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
"
Melko jäykkä, mutta paikoin varsin veikeä toimintaelokuva. Kärsinyt pahasti liiallisesta toistosta.
"
7
Ottolapsi (2009)
(Orphan)
7
Pimeyden armeija (1993)
(Army of Darkness)
7
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
7
1
... 14 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute