Yläpalkki
Yläpalkki
placeinthesun
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Vuosi nuoruudestani (1999)
(Girl, Interrupted)
8
8
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
8
8
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
8
Tähtien sota: Episodi III - Sithin kosto (2005)
(Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith)
8
8
Linnut (1963)
(The Birds)
8
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
8
Kolme muskettisoturia (1993)
(The Three Musketeers)
8
8
007 - Rakastettuni (1977)
(The Spy Who Loved Me)
8
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
8
Gilbert Grape (1993)
(What's Eating Gilbert Grape)
8
8
Fearless (2006)
(Huo Yuan Jia)
8
Lentäjä (2004)
(The Aviator)
8
8
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
8
8
previous
1 ... 6 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja