Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Sphere - vieras tulevaisuudesta (1998)
(Sphere)
2
American Pie 5: Alaston maili (2006)
(American Pie Presents: The Naked Mile)
2
She's the Man (2006)
2
Twilight - Epäilys (2010)
(The Twilight Saga: Eclipse)
2
Katti (2003)
(The Cat in the Hat)
2
Percy Jackson: Salamavaras (2010)
(Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief)
2
102 Dalmatialaista (2000)
(102 Dalmatians)
2
Zebra Lounge (2001)
2
Mitäs me spartalaiset (2008)
(Meet the Spartans)
2
Superhero Movie (2008)
2
Beethovenin kolmas (2000)
(Beethoven's 3rd)
2
Beethovenin neljäs (2001)
(Beethoven's 4th)
2
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
2
A Sound of Thunder (2005)
2
Anoppi on pahin (2005)
(Monster-in-Law)
2
Tarkka-ampuja (2007)
(Sharpshooter)
1
Lizzie McGuire: Popstar (2003)
(The Lizzie McGuire Movie)
1
Gigli - rajua rakkautta (2003)
(Gigli)
1
Glitter (2001)
1
Extreme Movie (2008)
1
1
... 55
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute