Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
6
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
6
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
6
007 - Kuolema saa odottaa (2002)
(Die Another Day)
6
The Crow (1994)
6
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
6
Meren raivo (2000)
(The Perfect Storm)
6
Identtiset kaksoset (1988)
(Twins)
6
Hulk (2003)
6
Poliisiopisto 5 - tehtävä Miami Beach (1988)
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
6
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
6
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
6
The Cell (2000)
6
007 - Elä ja anna toisten kuolla (1973)
(Live and Let Die)
6
K-PAX (2001)
6
Driven (2001)
6
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
6
Rush Hour 2 (2001)
6
Monster's Ball (2001)
6
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
6
1
... 34 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute