Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
6
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
6
007 ja kuoleman katse (1985)
(A View to a Kill)
6
Linnunradan käsikirja liftareille (2005)
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
6
Carlito's Way (1993)
6
Simone - unelmien nainen (2002)
(S1m0ne)
6
Showtime (2002)
6
Little Nicky (2000)
6
Perhe on paras (2000)
(The Family Man)
6
Kiviset ja Soraset (1994)
(The Flintstones)
6
Salainen ikkuna (2004)
(Secret Window)
6
I Am Legend (2007)
6
Elukka (2001)
(The Animal)
6
Das Experiment (2001)
6
Bridget Jones: Elämä jatkuu (2004)
(Bridget Jones: The Edge of Reason)
6
Mulan (1998)
6
Be Cool (2005)
6
Karhuveljeni Koda (2003)
(Brother Bear)
6
Jadesoturi (2006)
6
Paistetut vihreät tomaatit (1991)
(Fried Green Tomatoes)
6
1
... 30 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute