Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Menetetty maa (2007)
(No Country for Old Men)
9
Monte Rosso (2008)
9
Amadeus (1984)
9
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
9
Hohto (1980)
(The Shining)
9
Lost Highway (1997)
9
Drive (2011)
9
Kaameat pomot (2011)
(Horrible Bosses)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
9
Lost in Translation (2003)
9
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
9
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
9
Ruumiinryöstäjät tulevat (1956)
(Invasion of the Body Snatchers)
9
Scarface - Arpinaama (1983)
(Scarface)
9
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
9
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
9
Nemoa etsimässä (2003)
(Finding Nemo)
9
Meri sisälläni (2004)
(Mar adentro)
9
Rare Exports Inc. (2003)
9
1
... 3 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute