Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Karvinen elokuva (2004)
(Garfield: The Movie)
6
Barbershop (2002)
6
Ice Age 3: Dinosaurusten aika (2009)
(Ice Age: Dawn of the Dinosaurs)
6
Ring (2002)
(The Ring)
6
Air Force One (1997)
6
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
6
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
6
Blade (1998)
6
Apollo 13 (1995)
6
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
6
Shakaali (1997)
(The Jackal)
6
Resident Evil (2002)
6
Bodyguard (1992)
(The Bodyguard)
6
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
6
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
6
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
6
Ocean's Twelve (2004)
6
Tyttö nimeltä Nikita (1990)
(Nikita)
6
Maailmojen sota (2005)
(War of the Worlds)
6
National Treasure - kansallisaarre (2004)
(National Treasure)
6
1
... 27 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute