Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
187 - koodi murhalle (1997)
(One Eight Seven)
7
Musta ori (1979)
(The Black Stallion)
7
Ninja Assassin (2009)
7
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
7
Crank (2006)
7
Shrek (2001)
7
Taxi 2 (2000)
7
Prinsessa Ruusunen (1949)
7
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
7
(500) Days of Summer (2009)
7
Numero 23 (2007)
(The Number 23)
7
Iron Man (2008)
7
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
7
Frida (2002)
7
Armageddon (1998)
7
The Breakfast Club (1985)
7
Priscilla - aavikon kuningatar (1994)
(The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert)
7
007 - Hänen majesteettinsa salaisessa palvelussa (1969)
(On Her Majesty's Secret Service)
7
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
7
Kurjat (1998)
(Les Misérables)
7
1
... 17 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute