Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ZombieJesus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ZombieJesus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
7
Kaboom (2010)
7
Väkivallan vihollinen II (1982)
(Death Wish II)
6
Rachel Getting Married (2008)
6
Pineapple Express - ohutta yläpilveä (2008)
(Pineapple Express)
6
Pako L.A.:sta (1996)
(Escape from L.A.)
6
Elf (2003)
6
Taking Woodstock (2009)
6
Kurt Cobain About A Son (2006)
(Kurt Cobain About a Son)
6
Kohti uutta (2009)
(Away We Go)
6
Joy Division (2007)
6
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
6
Valhalla Rising (2009)
6
Avatar (2009)
6
Syystanssiaiset (2007)
(Sügisball)
6
Humpday (2009)
6
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
6
The Blair Witch Project (1999)
6
Elävien kuolleiden paluu (1985)
(The Return of the Living Dead)
6
Benjamin Buttonin uskomaton elämä (2008)
(The Curious Case of Benjamin Button)
6
1
... 6 ...
10
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute