Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
simbah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän simbah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
8
Vampire Hunter D (1985)
(Kyûketsuki hantâ D)
8
Lucky Number Slevin (2006)
8
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
8
Kotkat kuuntelevat (1968)
(Where Eagles Dare)
8
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
8
Purppuravyöhyke (1995)
(Crimson Tide)
8
Reservoir Dogs (1992)
8
Stalingrad (1993)
8
Painajainen ennen joulua (1993)
(The Nightmare Before Christmas)
8
Taxi 3 (2003)
8
Konna ja Koukku (1977)
(Smokey and the Bandit)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
Beetlejuice (1988)
8
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
8
X-Men (2000)
8
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
8
Changeling - vaihdokas (2008)
(Changeling)
8
Elävien kuolleiden yö (1968)
(Night of the Living Dead)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
1
... 7 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute