Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
simbah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän simbah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pähkähullu professori (1996)
(The Nutty Professor)
4
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
4
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
4
The Long Kiss Goodnight (1996)
4
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
4
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
4
Jurassic Park (1993)
4
Tulivuori (1997)
(Volcano)
4
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
4
Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993)
4
Voittamaton isku (1989)
(Best of the Best)
4
Bully (2001)
4
Sala-ampuja (1993)
(Sniper)
4
Kanuunankuularalli 2 (1984)
(Cannonball Run II)
4
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
4
Rocky III - tiikerinsilmä (1982)
(Rocky III)
4
American Pie 7: The Book of Love (2009)
(American Pie Presents: The Book of Love)
4
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
4
Dead Silence (2007)
4
Ladattu ase (1993)
(Loaded Weapon 1)
4
1
... 51 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute