Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
simbah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän simbah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Commando (1985)
4
Salasana Mercury (1998)
(Mercury Rising)
4
Billy Elliot (2000)
4
Herrasmiesliiga (2003)
(The League of Extraordinary Gentlemen)
4
Muumio (1999)
(The Mummy)
4
Pahan oma (1997)
(The Devil's Own)
4
007 - Hänen majesteettinsa salaisessa palvelussa (1969)
(On Her Majesty's Secret Service)
4
Doom (2005)
4
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
4
Masters of the Universe (1987)
4
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
4
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
4
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
4
Roskakuskit (1990)
(Men at Work)
4
Cobra - lain vahva käsi (1986)
(Cobra)
4
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
4
Daylight - paniikki tunnelissa (1996)
(Daylight)
4
Willow - suuri seikkailu (1988)
(Willow)
4
Juntit Beverly Hillsissä (1993)
(The Beverly Hillbillies)
4
Legenda (1985)
(Legend)
4
1
... 49 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute