Yläpalkki
Yläpalkki
simbah
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän simbah arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
9
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
9
Punaisen Lokakuun metsästys (1990)
(The Hunt for Red October)
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
9
9
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
9
9
9
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
9
Leon (1994)
(Léon)
9
9
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
9
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
9
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
9
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
9
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
9
9
9
9
previous
1 ... 4 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja