Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
henkka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän henkka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Noitapiiri (1996)
(The Craft)
7
Hei, kuka puhuu myös (1990)
(Look Who's Talking Too)
7
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
7
Gothika (2003)
7
Tuntematon sotilas (1955)
7
Pankkikeikka (2008)
(The Bank Job)
7
Pahat pojat (2003)
7
Timanttikyttä (1999)
(Blue Streak)
"
Ihan OK alku, loppua kohden alkoi hyytymään.
"
7
Kolme muskettisoturia (1993)
(The Three Musketeers)
7
I Spy (2002)
"
USA:n presidentti haluaa ammattinyrkkeilijän (Eddie Murphy) huippusalaiseen tehtävään... huokaus. Ainoa mikä sai hymyn huulille elokuvassa oli kaivokohtaus :).
"
7
Uinu, uinu lemmikkini 2 (1992)
(Pet Sematary II)
7
Scarface - Arpinaama (1983)
(Scarface)
7
Hakkerit (1995)
(Hackers)
7
Kuutamolla (2002)
7
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
7
Kivenpyörittäjän kylä (1995)
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
Judge Dredd - tuomari (1995)
(Judge Dredd)
7
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
7
Eyes Wide Shut (1999)
7
1
... 28 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute