Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
henkka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän henkka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Matkalla Perditioniin (2002)
(Road to Perdition)
9
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
9
Ihmeperhe (2004)
(The Incredibles)
9
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
9
Liikkuva linna (2004)
(Hauru no ugoku shiro)
9
Lentävien tikarien talo (2004)
(Shi mian mai fu)
9
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
9
Dynamiitti-Napoleon (2004)
(Napoleon Dynamite)
9
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
9
Oldboy (2003)
(Oldeuboi)
"
Aika sairas, mutta hyvä elokuva. Jotenkin osas odottaa jotain sikkiä kun tiesi tämän perustuvan samannimiseen japaninkieliseen mangaan. 9.5 antaisin minäkin.
"
9
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
9
Sideways (2004)
9
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
9
Running Scared (2006)
9
Medusan isku (2004)
(The Bourne Supremacy)
9
Sin City (2005)
9
Sidottu (2005)
(The Jacket)
9
Hero (2002)
(Ying xiong)
9
Mysterious Skin (2004)
"
Johan oli "lapsirakas" leffa. Kannattaa katsoa jos eteen tulee.
"
9
Crash (2004)
9
1
2 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute