Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
henkka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän henkka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dude, Where's My Car? (2000)
8
William Shakespearen Romeo + Julia (1996)
(Romeo + Juliet)
8
Salasana Mercury (1998)
(Mercury Rising)
8
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
8
Big Daddy (1999)
8
Salainen agentti 007 Istanbulissa (1963)
(From Russia with Love)
8
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
8
Robotin elämää (1999)
(Bicentennial Man)
8
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
8
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
8
Mustanaamio - vaeltava aave (1996)
(The Phantom)
8
Kananlento (2000)
(Chicken Run)
8
Street Fighter (1994)
8
Superbad (2007)
8
Kymmenen riivinrautaa (2002)
8
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
8
Coyote Ugly (2000)
8
Koukkusormi (1999)
(Bowfinger)
8
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
8
Air Force One (1997)
8
1
... 15 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute