Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
BubblesErotica
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän BubblesErotica arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Elävien kuolleiden yö (1968)
(Night of the Living Dead)
8
Casablanca (1942)
8
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
8
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
"
Bill Murray itsekkäänä säämiehenä, joka jää saman päivän sisään. BD-kuva ei tuonut kauheasti lisää, mutta sellaisenaan yhä ihan toimiva teos.
"
8
Happiness - onni (1998)
(Happiness)
8
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
8
Hadithan taistelu (2007)
(Battle for Haditha)
8
Be Kind Rewind (2008)
8
Batman Begins (2005)
8
Identity (2003)
8
Jurassic Park (1993)
8
Piano (1993)
(The Piano)
8
Monty Python: Elämän tarkoitus (1983)
(Monty Python's The Meaning of Life)
8
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
8
Lars ja se ainoa oikea (2007)
(Lars and the Real Girl)
"
Aivan valloittava, ja Ryan Gosling on oiva pääroolissa. Tätä on turha lähteä katsomaan skepticit silmillä, elokuva on omassa maailmassaan liikkuva koskettava tarina epätavallisesta rakkaudesta.
"
8
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
6
Mallrats - häiriköt (1995)
(Mallrats)
6
Hokkarihemmot (2007)
(Blades of Glory)
6
The Science of Sleep (2006)
(La science des rêves)
6
Tiskirotat II (2006)
(Clerks II)
6
1
... 12 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute