Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
lkz
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän lkz arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
8
American Pie (1999)
8
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
8
Training Day (2001)
8
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
EuroTrip (2004)
7
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
"
Ihan Hauska komedia.
"
7
Kummeli Kultakuume (1997)
7
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
7
X-Men 2 (2003)
(X2)
"
Ihan Ok. ykkösen kans ehkä samaa tasoa, elokuvan loppupuolella meinas alkaa kyllästyttään..
"
7
Saalistaja (2003)
(The Hunted)
"
No ei se nyt sentään noin huono ollut. Ihan katottava toiminta pätkä. tosin vähän oli kyllä rambon elkeitä. :)
"
7
Dodgeball - boltsit pelissä (2004)
(Dodgeball: A True Underdog Story)
"
Jotenkin perus jenkki komedia. Muutamassa kohtaa huvitti jopa.
"
6
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
6
Pahat pojat (1995)
(Bad Boys)
6
Mindhunters (2004)
"
Tylsänpuoleinen.
"
6
Pahat pojat (2003)
"
Ilmeisesti naisille suunnattu elokuva. Itse en oikeen saanut irti mitään. No paremman puutteessa ihan katottavaa viihdettä.
"
6
Kuolleiden aamunkoitto (2004)
(Dawn of the Dead)
6
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
"
Alku ja loppu oli tylsää katottavaa, mutta keskivaiheilla oli jopa jotain hauskaakin. ihan katottava kuitenkin loppujen lopuksi.
"
6
Road Trip (2000)
6
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
5
1
2
3
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute