Yläpalkki
Yläpalkki
adeus
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Aleksanteri (2004)
(Alexander)
4
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
4
Addams Family 2 (1993)
(Addams Family Values)
4
4
Tiedän yhä mitä teit viime kesänä (1998)
(I Still Know What You Did Last Summer)
4
Crocodile Dundee Los Angelesissa (2001)
(Crocodile Dundee in Los Angeles)
4
Hei, kuka puhuu nyt? (1993)
(Look Who's Talking Now)
4
Taistelukenttä Maa (2000)
(Battlefield Earth)
4
Speed 2 - vaara iskee vesillä (1997)
(Speed 2: Cruise Control)
4
Indiana Jones ja kristallikallon valtakunta (2008)
(Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)
4
4
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
4
4
3
Hei, kuka puhuu myös (1990)
(Look Who's Talking Too)
3
Ruohonleikkaaja 2 (1996)
(Lawnmower Man 2: Beyond Cyberspace)
3
Highlander - pelin loppu (2000)
(Highlander: Endgame)
3
Poliisiopisto 2 - eka komennus (1985)
(Police Academy 2: Their First Assignment)
3
3
3
previous
1 ... 29 30
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja