Yläpalkki
Yläpalkki
adeus
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
9
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
9
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
9
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
9
The Brotherhood of War (2004)
(Taegukgi hwinalrimyeo)
9
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
9
9
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
9
9
Pianisti (2002)
(The Pianist)
9
9
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
9
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
9
City of God (2002)
(Cidade de Deus)
9
9
Bullet in the Head (1990)
(Die xue jie tou)
9
9
9
9
9
previous
1 2 ... 30
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja