Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
adeus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
6
The Island (2005)
6
Saw III (2006)
6
Cop Land (1997)
6
007 - Quantum of Solace (2008)
(Quantum of Solace)
6
Vihollinen porteilla (2001)
(Enemy at the Gates)
6
Viimeinen mohikaani (1992)
(The Last of the Mohicans)
6
Killer Elite (2011)
"
Alkuasetelmaltaan ihan mielenkiintoinen, mutta kokonaisuudesta jotain palikoita uupumaan. Tarina tökki ja hahmot jäivät etäisiksi, vaikka yritystä oli.
"
6
Your Highness (2011)
"
Aikalailla sellainen mitä osasi odottaa. Yllättävänkin härskiä settiä välillä.
"
6
Lähdekoodi (2011)
(Source Code)
"
Ihan toimiva ajatusleikki, jota ei kannata turhan tarkkaan pohtia. Loppu oli.. huoh.
"
6
Tulkki (2005)
(The Interpreter)
6
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
6
Avatar (2009)
6
007 ja kuoleman katse (1985)
(A View to a Kill)
6
Freddy vs. Jason (2003)
6
Spider-Man 3 - Hämähäkkimies 3 (2007)
(Spider-Man 3)
6
Hei, kuka puhuu (1989)
(Look Who's Talking)
6
Unknown (2011)
"
Ihan ok, joskaan ei millään tavalla mieleen jäävä. Varsin tuttu tarina joka oli varsin rutiininomaisesti rytkäisty läpi.
"
6
Hero (2002)
(Ying xiong)
6
xXx (2002)
6
1
... 19 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute