Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
argento
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän argento arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
8
Isku Kolumbiaan (1994)
(Clear and Present Danger)
8
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
8
Egyptin prinssi (1998)
(The Prince of Egypt)
8
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
8
Beavis and Butt-head Do America (1996)
8
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
8
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
8
RoboCop (1987)
8
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
8
Shrek (2001)
8
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
8
Road Trip (2000)
8
X-Men 2 (2003)
(X2)
8
Bad Taste (1987)
8
Taru sormusten herrasta (1978)
(The Lord of the Rings)
8
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
8
Rukajärven tie (1999)
8
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
8
Pan's Labyrinth (2006)
(El laberinto del fauno)
8
1
... 11 ...
24
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute