Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Syriana (2005)
6
Kiltti tyttö (2002)
(The Good Girl)
6
Yön metsästäjät (1996)
(The Ghost and the Darkness)
6
Match Point (2005)
6
The Descent - loukussa (2005)
(The Descent)
6
Espanjalainen kimppakämppä (2002)
(L'auberge espagnole)
6
Katastrofin aineksia (2008)
(Recipes for Disaster)
6
This Film Is Not Yet Rated (2006)
6
Tuomion torstai (1998)
(Thursday)
6
Barbaarien invaasio (2003)
(Les invasions barbares)
6
Yes Man (2008)
6
Madagascar 2 (2008)
(Madagascar: Escape 2 Africa)
6
Vangitut (2005)
(Asylum)
6
Gran Torino (2008)
6
Watchmen (2009)
6
Nainen ilman omaatuntoa (1944)
(Double Indemnity)
6
Changeling - vaihdokas (2008)
(Changeling)
6
Venetsian kauppias (2004)
(The Merchant of Venice)
6
Tieto (2009)
(Knowing)
6
Kauhea kankkunen (2009)
(The Hangover)
6
1
... 51 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute