Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Blow (2001)
6
Titanic (1997)
6
Rukajärven tie (1999)
6
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
6
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
6
K-PAX (2001)
6
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
6
15 minuuttia (2001)
(15 Minutes)
6
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
6
Fucking Åmål (1998)
6
Älä sano sanaakaan (2001)
(Don't Say a Word)
6
Ford Fairlane - rokkidekkari (1990)
(The Adventures of Ford Fairlane)
6
Haamujengi 2 (1989)
(Ghostbusters 2)
6
Täydellinen maailma (1993)
(A Perfect World)
6
Scream (1996)
6
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
6
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
6
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
6
Last Action Hero (1993)
6
Minä olen Sam (2001)
(I Am Sam)
6
1
... 34 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute