Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ihmisen pojat (2006)
(Children of Men)
7
Inside Man (2006)
7
Monty Python: Elämän tarkoitus (1983)
(Monty Python's The Meaning of Life)
7
Lucky Number Slevin (2006)
7
Will Hunting (1997)
(Good Will Hunting)
7
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
7
Bridget Jones: Elämä jatkuu (2004)
(Bridget Jones: The Edge of Reason)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Carlito's Way (1993)
7
Kärpänen (1986)
(The Fly)
7
Mantsurian kandidaatti (2004)
(The Manchurian Candidate)
7
Jäätävää satoa (2005)
(The Ice Harvest)
7
Kick-Ass (2010)
7
Little Miss Sunshine (2006)
7
Yli Tyynenmeren (1942)
(Across the Pacific)
7
Million Dollar Baby (2004)
7
The Drop (2014)
7
Yli aidan (2006)
(Over the Hedge)
7
Vaarallinen romanssi (1959)
(North by Northwest)
7
Uskollinen puutarhuri (2005)
(The Constant Gardener)
7
1
... 30 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute