Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kuningasjätkä (1998)
8
Brick (2005)
8
Talvisota (1989)
8
Nói albiino - kylmyyden vanki (2003)
(Nói albinói)
8
Gone Girl (2014)
8
Rosso (1985)
8
Ei nimeä (2009)
(Sin nombre)
8
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
8
Joki (2001)
8
Kill Bill: Vol. 1 (2003)
8
Rautaristi (1977)
(Cross of Iron)
8
Onnen maa (1993)
8
Everything Must Go (2010)
8
Spartacus (1960)
8
Black Snake Moan (2006)
8
Pahuus (2003)
(Ondskan)
8
The Others (2001)
8
Kovasikajuttu (2012)
8
Naapuri (2005)
(Naboer)
8
Koskemattomat (2011)
(Intouchables)
8
1
... 10 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute