Yläpalkki
Yläpalkki
hkultala
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän hkultala arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Yksin Marsissa (2015)
(The Martian)
10
Laputa - linna taivaalla (1986)
(Tenkû no shiro Rapyuta)
10
10
Naapurini Totoro (1988)
(Tonari no Totoro)
10
10
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
10
Porco Rosso (1992)
(Kurenai no buta)
10
Tuulen laakson Nausicaä (1984)
(Kaze no tani no Naushika)
10
Yön ritarin paluu (2012)
(The Dark Knight Rises)
10
Sydämen kuiskaus (1995)
(Mimi wo sumaseba)
9
Medusan sinetti (2007)
(The Bourne Ultimatum)
9
9
Tri Outolempi, eli: Kuinka lakkasin olemasta huolissani ja opin rakastamaan pommia (1964)
(Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb)
9
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
9
9
9
9
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
9
9
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
9
1 ... 16
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja