Yläpalkki
Yläpalkki
kurdt
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän kurdt arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
8
8
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
8
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
8
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
8
8
8
8
Cubic (2002)
(Equilibrium)
8
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
8
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
8
8
8
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
8
8
Leon (1994)
(Léon)
8
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
8
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
8
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
8
previous
1 ... 7 ... 25
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja