Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kurdt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kurdt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
7
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
7
American Pie (1999)
7
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
7
Scary Movie (2000)
7
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
7
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
7
The Matrix Reloaded (2003)
7
The School of Rock (2003)
7
Pelimiehet (2003)
(Matchstick Men)
7
Pako viidakkoon (2003)
(The Rundown)
"
Ihan hauska perus mähinä. Kyllä The Rock tälläisiin sopii vallan mainiosti.
"
7
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
7
Mustat donkkaa tykimmin (1992)
(White Men Can't Jump)
7
Big Daddy (1999)
7
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
7
The Mexican (2001)
7
Terapian tarpeessa (1999)
(Analyze This)
7
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
7
Ransom - lunnaat (1996)
(Ransom)
7
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
7
1
... 12 ...
25
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute