Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Superman (1941)
8
Vuohia tuijottavat miehet (2009)
(The Men Who Stare at Goats)
8
I'm Not There (2007)
8
Sodan oppitunnit (2003)
(The Fog of War: Eleven Lessons from the Life of Robert S. McNamara)
8
Helmiä ja sikoja (2003)
8
Zoolander (2001)
8
Pimeyden ytimessä (2010)
(Edge of Darkness)
8
Bobby (2006)
8
Ed Wood (1994)
8
Prinsessa Mononoke (1997)
(Mononoke-hime)
8
Nuit blanche (2009)
8
Pivot (2009)
8
Harry Potter ja Puoliverinen Prinssi (2009)
(Harry Potter and the Half-Blood Prince)
8
French Roast (2008)
8
The Thing: Terror Takes Shape (1998)
8
Unelma Don Quijotesta (2002)
(Lost in La Mancha)
8
Amerikkalainen ystävä (1977)
(Der amerikanische Freund)
8
Vain muutaman dollarin tähden (1965)
(Per qualche dollaro in più)
8
Laulu koti-ikävästä (2012)
8
The Key to Reserva (2007)
8
1
... 90 ...
475
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute