Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Lady and the Reaper (2009)
(La dama y la muerte)
8
Lainvalvoja (1971)
(Lawman)
8
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
8
Laittomat (1964)
(Bande à part)
8
For All Mankind (1989)
8
Pähkinäprinsessa (2001)
(Ai ni ai wo)
8
Napola - Hitlerin eliittikoulu (2004)
(Napola - Elite für den Führer)
8
Pienet soturit (1998)
(Small Soldiers)
8
Mortal Kombat: Rebirth (2010)
8
Kolme väriä: Valkoinen (1994)
(Trois couleurs: Blanc)
8
Millions (2004)
8
Pimeän uhka (2000)
(Pitch Black)
8
Hyökkäys erämaassa (1939)
(Stagecoach)
8
Tursas ja valas (2005)
(The Squid and the Whale)
8
Southland Tales (2006)
8
Psyko (1960)
(Psycho)
8
Kansanradio - runonlaulajien maa (2021)
8
Päämaja (1970)
8
Rashomon - paholaisen portti (1950)
(Rashômon)
8
Rhapsody in Rivets (1941)
8
1
... 86 ...
475
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute