Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Die Hexe (2015)
8
Mustalaisten aika (1988)
(Dom za vesanje)
8
Hiipivä kuu (1968)
(The Stalking Moon)
8
Kaiken teoria (2014)
(The Theory of Everything)
8
Vierailijat (1993)
(Les visiteurs)
8
Akkumulaattori 1 (1994)
(Akumulátor 1)
8
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
8
Fist of Fury - vihan nyrkki (1972)
(Jing wu men)
8
Kaunotar ja hirviö (1946)
(La belle et la bête)
8
Kuoleman rajalla (2003)
(Touching the Void)
8
Shanghain pikajuna (1932)
(Shanghai Express)
8
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
8
Kesyttömät cowboyt (1972)
(The Culpepper Cattle Co.)
8
The Long Kiss Goodnight (1996)
8
Bronxin hurrikaani (1996)
(Hung fan kui)
8
Pirulliset (1955)
(Les diaboliques)
8
Frank (2014)
8
4 Artists Paint 1 Tree: A Walt Disney 'Adventure in Art' (1958)
8
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
8
Ylilyönti (2011)
(Carnage)
8
1
... 53 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute