Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Square (2017)
8
Lagaan: Olipa kerran Intiassa (2001)
(Lagaan: Once Upon a Time in India)
8
Tuntematon sotilas (2017)
8
Etsijät (1956)
(The Searchers)
8
Thor: Ragnarök (2017)
(Thor: Ragnarok)
8
Göringin sauva (2010)
8
Waterworld (1995)
8
Borom sarret (1963)
8
Running Scared (2006)
8
Se (2017)
(It)
8
Ryuzo and the Seven Henchmen (2015)
(Ryûzô to 7 nin no kobun tachi)
8
Logan Lucky (2017)
8
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
8
The Majestic (2001)
8
Swiss Army Man (2016)
8
Planeettamme Maa - elokuva (2007)
(Earth)
8
Ponyo rantakalliolla (2008)
(Gake no ue no Ponyo)
8
Dunkirk (2017)
8
Elämäni Kesäkurpitsana (2016)
(Ma vie de Courgette)
8
Europa Report (2013)
8
1
... 43 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute