Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dumbo (1941)
9
Star Trek: Ensimmäinen yhteys (1996)
(Star Trek: First Contact)
9
Elämä on ihanaa (1997)
(As Good as It Gets)
9
Tiskirotat II (2006)
(Clerks II)
9
Rottatouille (2007)
(Ratatouille)
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Afrikan kuningatar (1951)
(The African Queen)
9
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
9
Mikki palomiehenä (1935)
(Mickey's Fire Brigade)
9
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
9
Panic Attack (2009)
(Ataque de Pánico)
9
Oli aikakin (2013)
(About Time)
9
Taistelukala (1983)
(Rumble Fish)
9
Leon (1994)
(Léon)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
9
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
9
The Crow (1994)
9
The Long Kiss Goodnight (1996)
8
Riemukupla (1968)
(The Love Bug)
8
1
... 26 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute