Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
RoboCop (1987)
9
Pieni suuri mies (1970)
(Little Big Man)
9
Aku koulupoliisina (1941)
(Truant Officer Donald)
9
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
9
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
9
Jääkiekkosankari (1939)
(The Hockey Champ)
9
Hitchcock/Truffaut (2015)
9
Harvie Krumpet (2003)
9
Out of Erasers (2011)
(Sudd)
9
Arabian Lawrence (1962)
(Lawrence of Arabia)
9
Samuraimiekka (1962)
(Tsubaki Sanjûrô)
9
Sademies (1988)
(Rain Man)
9
The Blues Brothers (1980)
9
Kuolemaantuomittu on karannut (1956)
(Un condamné à mort s'est échappé ou Le vent souffle où il veut)
9
Rififi (1955)
(Du rififi chez les hommes)
9
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
9
Punainen ilmapallo (1956)
(Le ballon rouge)
9
Tenet (2020)
9
Toy Story 3 (2010)
9
How to Be a Detective (1952)
9
1
... 18 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute