Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Bad Boys II (2003)
8
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
8
Virran viemää (2006)
(Flushed Away)
8
WALL-E (2008)
8
Happy Feet (2006)
8
Hot Fuzz (2007)
8
Nalle Puh (1977)
(The Many Adventures of Winnie the Pooh)
8
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
8
Pariisi, rakkaudella (2006)
(Paris, je t'aime)
8
Neiti Marple: Paddingtonista 16.50 (2004)
(Marple: 4.50 from Paddington)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
Salasana Mercury (1998)
(Mercury Rising)
8
Anastasia (1997)
8
Mona Lisa Smile (2003)
8
Neiti Marple: Kuolema ilmoittaa lehdessä (2005)
(Marple: A Murder Is Announced)
8
Tulikärpästen hauta (1988)
(Hotaru no haka)
8
Little Miss Sunshine (2006)
8
Take the Lead (2006)
8
Lumottu (2007)
(Enchanted)
8
Mestarietsivä Basil Hiiri (1986)
(The Great Mouse Detective)
8
1
... 9 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute